Czy ta część będzie pasować do mojego auta?

Czy ta część będzie pasować do mojego auta?

Katalog części do samochodu potrafi być czasami dość przytłaczający. Wyszukujemy markę samochodu i wpisujemy jego model, a przed naszymi oczami wyskakuje całe mnóstwo teoretycznie takich samych części, jeśli spojrzeć na warunki naszego wyszukiwania. Sęk w tym, że na pierwszy rzut oka widać, że są to części zupełnie do siebie nawet nie podobne i na pewno nie są dla siebie zamiennikami. Co teraz? O co w tym chodzi?

Najlepiej skorzystać z katalogu VIN

Taka sytuacja nie jest niczym nadzwyczajnym, ponieważ samochód to swoisty system naczyń połączonych. Delikatna zmiana jednej rzeczy skutkuje zmianą wszystkiego dookoła. Sklep motoryzacyjny oferuje nam części do różnych wersji tego samego modelu, bo te są regularnie odświeżane, a taki odświeżenie potrafi postawić wszystko na głowie.

Wykorzystać powinniśmy w tym momencie katalog części Skoda online VIN. Jest to ten sam katalog, który po prostu zostanie odpowiednio przefiltrowany. Katalog części Skoda online VIN skorzysta bowiem z naszego numeru VIN, dzięki czemu ustali dokładną wersję naszego samochodu i zestawi to z opisem producenta odnośnie dostępnych w sklepie propozycji.

W ten sposób się nie pomylisz

Takie rozwiązanie jest naprawdę bardzo skuteczne, ponieważ części samochodowe po numerze VIN przefiltrować można bardzo łatwo. Po stronie klienta jest w zasadzie jedynie kwestia przepisania numeru, który widnieje w dowodzie rejestracyjnym. Wpisanie tego numerka sprawi, że pomylić się w wyborze części praktycznie nie będzie można, ponieważ wszystkie pojawiające się przed naszymi oczami elementy będą dopasowane do naszego samochodu. Nie do jego marki i rodzaju, ale konkretnie do pojazdu, który posiadamy.